Polecam

Bardzo lubię tego bloga i okazuje się, że autorka wydała swoją druga książkę. Mogę ,się tylko domyślać, iż będzie tak wspaniała jak jej blog.

http://blomsterverkstad.blogspot.com/2012/01/sahar-ser-den-ut-min-nya-book.html

Do miłego 


Tasiemki z recyklingu

Przyjemne z pożytecznym. Koszule, które już nie nadają się do noszenia można różnie spożytkować. Ja zamieniłam je na wstążki. Niektóre z nich wyszły śliczne. Moja faworytka to biała tasiemka z czerwonym pikowaniem.


Do miłego 

Półki w kawalerce.

Urok starych szafek i półek jest tak silny, że chciałoby się mieć wszystkie istniejące wzory. Przynajmniej ja  mam taka ochotę. Wciąż podobają mi się następne i następne. A na 26 m2 każda półka się przyda. A jeszcze bardziej jest pożądana jak spełnia różne inne role. Do mojej starej, odmalowanej półeczki dopięłam kawałek koronki, który posłuży mi do wygodnego trzymania biżuterii. Wieszaki dokręciłam każdy inny bo nie lubię jednakowych Na wieszaku zawisł worek a w worku następny schowek. Na uchwyty do szafki jeszcze muszę poczekać do jarmarków staroci w Spale.
O takich też marzę........

półka
http://tygielrozmaitosci.blox.pl


http://domilkowy-domek.blogspot.com

Miłego dnia 

Po prostu deska

Własnie zagościła u mnie nowa deska. Trochę o niej marzyłam....... marzyłam no i mam w końcu. A teraz cały czas na nią patrzę. Nawet jej nie używam:) I tak będzie przez kilka dni. Potraktowałam ją jak modelkę.
Do miłego 

Pobudka z zimowego snu.

W środku zimy pobudziły mnie do te cudowne tulipany. Uwielbiam je, szczególnie w taką porę.
                                                                                                   Aby nabrać więcej zapału do działania odwiedziłam Bukieciarnię, która już kiedyś prezentowałam. Tym razem niespodzianka- skrzynia , którą właścicielka sama odnawiała. Prezentuje się super , nawet ładniejsza od mojej. Ale drewno ma tą wspaniałą cechę ,że można je prawie w nieskończoność przerabiać, więc może i moja skrzynia na wiosnę otrzyma nowy wygląd. Przy okazji zrobiłam jeszcze kilka fotek. Dla skrzynki na jabłka znalazłoby się miejsce u mnie w domu:)

Miłego dnia