Malowany Konik

Serdecznie zapraszam do mojego sklepiku okolicznościowego, który działa od wczoraj pod nazwą Malowany Konik. Moje wieczne poszukiwania nowych form użytkowych oraz odkrywanie coraz to nowych moich możliwości malarskich (i nie tylko) sprawiło, że powstały spore nadwyżki. Jeżeli coś Wam się spodoba, proszę kontakt na maila. Przez kilka dni będą się pojawiały nowe produkty bo jest ich całkiem sporo. Dzisiaj dołączyły do sklepu domki z koronkowymi daszkami, które kiedyś już prezentowałam na blogu.  Życzę miłego buszowania.

http://malowanykonik.blogspot.com/
 

Zakupy w Lina Home
   

  

Zaszalałam.... ale warto od czasu do czasu to zrobić szczególnie,że przesyłki z  Lina Home sprawiają wiele radości. A zawartość gazety to następna bajka:) W końcu idzie wiosna , czas porządków i przemeblowań więc warto coś podpatrzeć.

                                                                                     Do miłego  
Wszystko co lubię czyli subiektywne podsumowanie moich działań.kliknij aby obejrzeć


Lubię koronki, bo robiła je moja babcia i nauczyła mnie różnych wzorków , lubię starocie bo od zawsze zbierał je mój ojciec i ojciec chrzestny, lubię drewno i wszystkie materiały naturalne bo starzeją się z godnością a nawet pięknieją na starość, lubię rękodzieło bo takie rzeczy mają w sobie czyjeś uczucia, lubię folklor bo jest częścią naszej tożsamości.


Region opoczyński

Nie będę w tym momencie obiektywna w ocenie strojów ludowych z racji, iż mieszkam w regionie opoczyńskim. Uważam ten strój za jeden z najpiękniejszych pomimo , iż lubię wiele elementów z innych regionów. Ostatnio miałam okazję mieć na sobie taki strój opoczyński z okresu międzywojennego dzięki uprzejmości Muzeum w Opocznie. Zdjęcia są wykonane na szybko telefonem ale w planach mam sesję w plenerze. Jeżeli wszystko się uda na pewno znajdą się tu zdjęcia z tej sesji. Na powiększeniach są zapaski, które posiadam jednak ich stan jest fatalny dlatego zdecydowałam pokazać fragmenty. Ich paseczki są dla mnie hipnotyzujące i mogę się nieskończenie w nie wpatrywać. Do miłego  Patricia Urquola

Patricia Urquiola jest jedną z moich ulubionych projektantek. Swój lekki i kobiecy styl wprowadza we wszystkich projektach. Projektuje dywany, meble a nawet płytki ceramiczne. Wybrałam rzeczy, które nawiązują nieco do  folku ale są zarazem współczesne.

Dodaj n http://cubeme.com  


http://www.luminaire.com


http://writeonandmore.wordpress.com

http://mocoloco.com


http://mocoloco.com

patricia-urquiola-furniture-collection-fergana-moroso-3.jpg

patricia-urquiola-furniture-collection-fergana-moroso-9.jpg

patricia-urquiola-furniture-collection-fergana-moroso-10.jpg
http://www.trendir.com
fergana_03.jpg


fergana_04_sqb.jpg 

fergana_04.jpg
http://www.dezeen.com


http://www.designaddict.com

Do miłego 

Skandynawskie klimaty.

Piękne rzeczy w klimacie skandynawskim znalazłam jakiś czas temu w sklepie http://linahome.pl/. W sferze moich planów a raczej małych marzeń są te dwie publikacje.

Album French Atmospheres in a Nordic Way         Album Amazing Retreats - Under Nordic Skies 
W sklepie można znaleźć wyposażenie do domu jak i do ogrodu. Masa pomysłów na piękne prezenty oraz coś wyjątkowego dla siebie. Każda przesyłka jest ucztą dla zmysłów a sklep prowadzony jest z myślą o zadowoleniu klienta. Oto jeszcze kilka słodkich drobiazgów.

 Foremka do muffinek białaNaczynia serca białe 3 szt.Naczynie białe dużePudełka okrągłe białe 2 szt.
          Świeca zapachowa            Świecznik na t-light srebrny            Pudełko metalowe okrągłe

Miłego buszowania